Autor

Jmenuji se Jirka Novotný a tyto stránky vznikly za účelem maturitní práce z informatiky. Avšak již dlouho jsem premýšlel o tom, udělat si nejaké osobní stránky. Seminář z informatiky mě k tomu konecně dokopal a jsem za to rád.

Ted něco krátce o mně. Narodil jsem se v zimě roku 1991 v Karlových Varech. Od malička jsem sportoval, maloval i hrál na hudební nástoje (klavír, kytara). Nejvíce mě ale táhl sport, na druhém místě bylo výtvarné umění a poslední místo "vyhrálo" hudebnictví - dost jsem se styděl hrát mezi lidmi, ale jsem rád, že umím základy, ty mi už nikdo nevezme.

Moje vzdělávání: Na první stupeň ZŠ jsem chodil na školu J. A. Komenského v Karlových Varech, druhý stupeň ZŠ se odehrál na sportovní atletické škole Na Ružovém vrchu. Během základky jsem dělal mnoho sportů; basketbal, blavání lyžování atletiku či volejbal. U volejbalu jsem také zůstal. Na střední mě přijali na sportovní gymnázium v Karlových Varech, ale vydržel jsem tam pouze 1 rok. Začátkem druháku jsem přestoupil na normální všeobecný gympl do Liberce. A duvod? Do liberce právě kvuli volejbalu. Hrál jsem zde extraligu juniorů za VK Dukla Liberec. Bohužel sezóna 2010/2011 pro mě byla poslední za juniorskou kategorii. Doufám, že zkušenosti, které jsem zde získal jen tak je neztratím a někde je ješte využiju. Nyní mám před sebou maturitu a to je hlavní moje priorita. Tak doufám, že ji zvládnu a pak si budu chvíli užívat života dokud nezacne semestr na VŠ.

Ted něco o náplni mého volného času. Rád si zahraju beachvolejbal, tenis, fotbal či jakýkoli jiný normální sport. Rád si z dlouhé chvíle kreslím loga, grafity nebo prostorové 3D obrázky. Dříve jsem fotil, hlavně zrcadlovkou, ale teď mi na to nezbývá moc času. Další zájmy jsou počítače, internet, grafika atd... Snažím se také tvořit internetové stránky pomocí HTML, CSS a PHP, ale chybí mi ten správný zápal. Snad to přijde časem, až toho času bude víc:) Třeba po maturitě ;)

Kontakt:

Facebook: Jirka Novotný
Icq: 477523002
Email: novotny91@seznam.cz
Nebo pomocí tohoto formuláře:


= Vaše jméno nebo email*

= Předmět zprávy*

= 1 + 1 (Ochrana proti spamu)*

Váš vzkaz:

Údaje označené hvězdičkou* jsou povinné!

.: Copyright (c) 2011, Booster Company Design. :.
„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde